bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

Co mówią Klienci o współpracy z nami?

6171
Paweł Grześkowiak, Partner

Z firmą BIGRAM mieliśmy przyjemność współpracować kilkukrotnie przy kluczowych dla nas projektach rekrutacyjnych. Chciałbym przede wszystkim podkreślić ich skuteczność w działaniu i bardzo biznesowe oraz profesjonalne podejście. Ponieważ pracują również dla niektórych naszych partnerów i klientów, darzymy ich zaufaniem i możemy polegać zarówno na ich wieloletniej ekspertyzie, jak i wysokich standardach pracy

2268
Maciej Majewski, Wiceprezes, Gras Savoye

Mieliśmy przyjemność współpracy z BIGRAM na kilku polach i zawsze nasza relacja była oparta zarówno o dobra komunikację, jak i skuteczność działania po ich stronie. Zaufanie, którym darzymy BIGRAM wynika z ich dobrego podejścia do klienta, szybkości reagowania na nasze potrzeby oraz elastyczności. W branży w jakiej działamy to podstawa biznesowej wiarygodności, dlatego też współpracujemy.

4237
Wojciech Kęsik, Dyrektor Departamentu Zarządzania Kadrami, TUiR/ TUnŻ WARTA S.A.

Z firmą BIGRAM współpracujemy od kilku lat. Doskonale układające się relacje biznesowe sprawiły, że obecnie BIGRAM znajduje się w wąskim gronie naszych stałych partnerów. Wysoki standard świadczonych usług i efektywność biznesowa skłoniła nas do powierzenia firmie BIGRAM najtrudniejszych projektów rekrutacyjnych. U podstaw naszego zaufania leży wysoki profesjonalizm i zaangażowanie konsultantów w prowadzone projekty, jak również wsparcie doradcze oraz wiedza ekspercka o bieżącej sytuacji na rynku kandydatów.
Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy pozwalają mi rekomendować firmę BIGRAM jako profesjonalnego partnera biznesowego gwarantującego najwyższy poziom realizacji projektów.

2096
Artur Nowicki , Chief Executive Officer, Fraikin Polska


Jako dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo potrzebujemy solidnego wsparcia w doradztwie personalnym, i właśnie takie otrzymujemy ze strony firmy BIGRAM. Nasza długofalowa współpraca z BIGRAM dotyczy licznych projektów rekrutacyjnych, związanych z rekrutacją pracowników różnych szczebli klasyfikacji zawodowej, począwszy do pracowników średniego szczebla po kluczowe stanowiska managerskie.
W realizacji tych projektów firma BIGRAM wykazuje się najwyższej jakości skutecznością, dokonując bardzo trafnych wyborów personalnych.
Dlatego też, z pełnym przekonaniem polecam firmę BIGRAM jako rzetelnego i profesjonalnego partnera biznesowego.

3344
Piotr Walczak, Prezes Zarządu - Dyrektor Generalny

Lactalis Polska współpracuje z firmą BIGRAM od ponad 15 lat. Firmę BIGRAM na rynku wyróżniają przede wszystkim wysokie kwalifikacje zaangażowanych konsultantów, którzy na bieżąco informują klienta o przebiegu procesu, na każdym etapie wykazują się pełnym profesjonalizmem , bardzo dobrą znajomością rynku, a także w sposób bardzo elastyczny potrafią dostosować swoje działania do zmieniających się potrzeb w trakcie projektu. Dodatkowym bardzo istotnym elementem są niewątpliwie jasne i przejrzyste warunki współpracy. Z całą pewnością możemy polecić BIGRAM jako godnego zaufania partnera biznesowego.