Referencje

Bigram O nas Referencje

Co mówią Klienci o współpracy z nami?

Z firmą BIGRAM mieliśmy przyjemność współpracować kilkukrotnie przy kluczowych dla nas projektach rekrutacyjnych. Chciałbym przede wszystkim podkreślić ich skuteczność w działaniu i bardzo biznesowe oraz profesjonalne podejście. Ponieważ pracują również dla niektórych naszych partnerów i klientów, darzymy ich zaufaniem i możemy polegać zarówno na ich wieloletniej ekspertyzie, jak i wysokich standardach pracy.

Paweł Grześkowiak

Partner, GIDE

Mieliśmy przyjemność współpracy z BIGRAM na kilku polach i zawsze nasza relacja była oparta zarówno o dobra komunikację, jak i skuteczność działania po ich stronie. Zaufanie, którym darzymy BIGRAM wynika z ich dobrego podejścia do klienta, szybkości reagowania na nasze potrzeby oraz elastyczności. W branży w jakiej działamy to podstawa biznesowej wiarygodności, dlatego też współpracujemy.

Maciej Majewski

Wiceprezes, Willis Towers Watson

Z firmą BIGRAM współpracujemy od kilku lat. Doskonale układające się relacje biznesowe sprawiły, że obecnie BIGRAM znajduje się w wąskim gronie naszych stałych partnerów. Wysoki standard świadczonych usług i efektywność biznesowa skłoniła nas do powierzenia firmie BIGRAM najtrudniejszych projektów rekrutacyjnych. U podstaw naszego zaufania leży wysoki profesjonalizm i zaangażowanie konsultantów w prowadzone projekty, jak również wsparcie doradcze oraz wiedza ekspercka o bieżącej sytuacji na rynku kandydatów. Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy pozwalają mi rekomendować firmę BIGRAM jako profesjonalnego partnera biznesowego gwarantującego najwyższy poziom realizacji projektów.

Wojciech Kęsik

Dyrektor Departamentu Zarządzania Kadrami, TUiR/ TUnŻ WARTA S.A.

Lactalis Polska współpracuje z firmą BIGRAM od ponad 15 lat. Firmę BIGRAM na rynku wyróżniają przede wszystkim wysokie kwalifikacje zaangażowanych konsultantów, którzy na bieżąco informują klienta o przebiegu procesu, na każdym etapie wykazują się pełnym profesjonalizmem , bardzo dobrą znajomością rynku, a także w sposób bardzo elastyczny potrafią dostosować swoje działania do zmieniających się potrzeb w trakcie projektu. Dodatkowym bardzo istotnym elementem są niewątpliwie jasne i przejrzyste warunki współpracy. Z całą pewnością możemy polecić BIGRAM jako godnego zaufania partnera biznesowego.

Piotr Walczak

Prezes Zarządu - Dyrektor Generalny, Lactalis Poland

„Z przyjemnością współpracujemy z BIGRAM w obszarze kluczowych rekrutacji, są szybcy, skuteczni i dobrze rozumieją potrzeby klienta. Możemy zdecydowanie polecić ich usługi , jak również pogratulować znakomitego przyjaznego zespołu jaki tworzą”.

Beata Leszczyńska

Prezes ORPEA Polska

„BIGRAM jest naszym zaufanym partnerem w obszarze rekrutacji wielu istotnych stanowisk menedżerskich. Najważniejsze są dla nas ich skuteczność i profesjonalizm oraz umiejętność rozumienia biznesu. Działają szybko i dyskretnie, a dla PWC to podstawa sukcesu.”

Jolanta Kokosińska

Partner, PwC