bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

O NAS

Od 1993 roku wspieramy naszych Klientów w zakresie doboru oraz oceny najbardziej utalentowanych menedżerów i specjalistów. Jesteśmy jedną z najbardziej aktywnych i doświadczonych firm doradztwa personalnego w Polsce.

Charakteryzuje nas kompleksowość usług, wysoka jakoś wykonywanych projektów, wieloletnie doświadczenie konsultantów, znajomość rynku, rzetelność i etyka w działaniu.

Gwarantujemy elastyczne podejście do każdego projektu, doświadczenie menedżerów i konsultantów, działających w ramach specjalistycznych zespołów, którzy swoją pracę wykonują z największą dbałością o każdy szczegół. Wysoka jakość wykonywanych projektów i spełnienie oczekiwań klientów to nasz nadrzędny cel.

Dzięki naszemu wsparciu w zakresie rekrutacji na stanowiska executive (Executive Search), a także menedżerskie i specjalistyczne, setki organizacji z powodzeniem zakończyło procesy rekrutacyjne oferując pracę poleconym przez nas kandydatom o najwyższych kompetencjach. Wspieramy naszych Klientów również w procesie oceny i rozwoju ich kadry oferując m.in. Assessment Centre i Development Centre, badania opinii pracowników, systemy wynagradzania, a także przeprowadzając outplacement, czyli program wsparcia osób zwalnianych.

5928

Piotr Wielgomas

Prezes Zarządu BIGRAM Personnel Consulting

Członek Koalicji Prezesi Wolontariusze.
logo_wolontariusze

Ponad 20 lat naszej obecności w biznesie nie jest ‘o nas’, jest ‘o Was’. O naszych klientach.

BIGRAM zawsze budował rynkową reputację na długotrwałych relacjach i jakości. Relacjach wzajemnie korzystnych i pełnych zaufania oraz jakości , której doglądamy codziennie.

Ta filozofia przenika każdy fragment naszej działalności. Jest w DNA naszego całego zespołu. Indywidualnie i starannie podchodzimy do każdego zadania. Skuteczność i pasja pozwalają nam ciągle dążyć do poprawy w tym co dla Was robimy. Nie poddajemy się i chcemy, żeby to nas odróżniało.

Świat HR i świat biznesu to nasze naturalne środowisko.Projekty rekrutacyjne oraz doradcze, ocena, rozwój i zmiana w organizacji, różnorodne specjalizacje branżowe, employer branding to obszary naszej fachowości i kompetencji.

Filozofia partnerstwa z klientami to szacunek dla Waszego czasu i patrzenie na zadania zawsze z Waszej perspektywy. Tylko wtedy nasze praca daje nam satysfakcję.

Bo nasz biznes jest ‘o Was’ , nie ‘o nas’.

Poznaj nasz zespół

5899

Anna Zachariasz-Łobodzińska

Dyrektor Działu, Członek Zarządu

Dział Rozwoju i Ocen

7432

Paulina Mazur

Dyrektor Działu, Członek Zarządu

Dział Rozwoju Talentów i Wizerunku Pracodawców

5896

Agnieszka Sitko

Dyrektor Finansowy, Członek Zarządu

Prokurent

7206

Edyta Czarnecka

Branch Office Manager

Oddział Wrocław

7429

Dorota Kowalewska

Branch Office Manager

Oddział Poznań

Nasze usługi

MIĘDZYNARODOWI PARTNERZY

Od 2002 roku należymy do elitarnej sieci IIC Partners(www.iicpartners.com), która zrzesza największe firmy executive search na świecie.

W 2013 roku przystąpiliśmy do największego, międzynarodowego aliansu Career Star Group (www.careerstargroup.com), w którym współdziałają firmy oferujące usługę outplacementu. Dzięki temu, mamy dostęp do międzynarodowego know-how, znamy najnowsze, światowe trendy w obszarze HR, dzielimy się wiedzą i naszą wieloletnią ekspertyzą.

MIĘDZYNARODOWE INICJATYWY

Od 2000 roku organizujemy w Polsce krajowe edycje międzynarodowego konkursu Global Management Challenge, bazie symulacji biznesowej dla menedżerów i studentów. (www.gmcpoland.pl)

Od końca 2009 roku reprezentujemy w Polsce globalną organizację non-profit Enactus (www.enactus.org) , która zrzesza liderów biznesu i liderów akademickich w działalności na rzecz zrównoważonego rozwoju. Obecny w ponad 35 krajach Enactus zrzesza ponad 1600 uczelni i 400 firm.