Kto decyduje o sukcesie BIGRAM w Polsce?
Nasi ludzie!

Separator-Image-White

Już ponad 25 lat wspieramy naszych Klientów w zakresie doboru oraz oceny menedżerów i specjalistów. Jesteśmy jedną z najbardziej aktywnych i doświadczonych firm doradztwa personalnego w Polsce.
Charakteryzuje nas kompleksowość usług, wysoka jakoś wykonywanych projektów, wieloletnie doświadczenie konsultantów, znajomość rynku, rzetelność i etyka w działaniu. BIGRAM to My. Search Career HR.

Ponad 25 lat naszej obecności w biznesie nie jest ‘o nas’, jest ‘o Was’.
O naszych Klientach.

BIGRAM zawsze budował rynkową reputację na długotrwałych relacjach i jakości. Relacjach wzajemnie korzystnych i pełnych zaufania oraz jakości, której doglądamy codziennie.

Ta filozofia przenika każdy fragment naszej działalności. Jest w DNA naszego całego zespołu. Indywidualnie i starannie podchodzimy do każdego zadania. Skuteczność i pasja pozwalają nam ciągle dążyć do poprawy w tym co dla Was robimy. Nie poddajemy się i chcemy, żeby to nas odróżniało.

Świat HR i świat biznesu to nasze naturalne środowisko. Projekty rekrutacyjne oraz doradcze, ocena, rozwój i zmiana w organizacji, różnorodne specjalizacje branżowe, employer branding to obszary naszej fachowości i kompetencji.

Filozofia partnerstwa z klientami to szacunek dla Waszego czasu i patrzenie na zadania zawsze z Waszej perspektywy. Tylko wtedy nasze praca daje nam satysfakcję.

MIĘDZYNARODOWE PROJEKTY

Enactus

Reprezentujemy w Polsce globalną organizację non-profit Enactus, która zrzesza liderów biznesu i liderów akademickich w działalności na rzecz zrównoważonego rozwoju. Obecny w ponad 35 krajach Enactus zrzesza ponad 1600 uczelni i 400 firm.

Global Management Challenge

Od 2000 roku organizujemy w Polsce krajowe edycje międzynarodowego konkursu Global Management Challenge, największej symulacji biznesowej dla menedżerów i studentów.

MIĘDZYNARODOWI PARTNERZY

IIC Partners

Od 2002 roku należymy do elitarnej sieci IIC Partners, która zrzesza największe firmy executive search na świecie.

Career Star Group

W 2013 roku przystąpiliśmy do największego, międzynarodowego aliansu Career Star Group, w którym współdziałają firmy oferujące usługę outplacementu.

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI O WSPÓŁPRACY?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

aby porozmawiać o ludziach którzy tworzą sukces

  Administratorem danych osobowych znajdujących się w naszej Bazie Danych BIGRAM jest firma BIGRAM S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Cybernetyki 7, 02-677 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, NIP: 521-04-10-988, REGON: 012516102, KRS: 0000061970; kapitał zakładowy/wpłacony: 526 000,00 PLN.
  Udowodnij, że jesteś człowiekiem wybierając Drzewo.

  CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

  Zapraszamy do Aktualności

  Przeglądaj publikacje naszych ekspertów

  Śledź nasz profil na Linkedin