bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

Wspieramy w usprawnianiu wewnętrznych procesów i pomagamy w budowaniu strategii personalnej, by przekuć rolę HR na realne wsparcie dla biznesu i osiąganie celów organizacji.

Dział rozwoju i ocen kieruje swoją ofertę do organizacji, którym zależy na tworzeniu strategicznych rozwiązań, umożliwiających optymalne wykorzystanie mocnych stron oraz potencjału pracowników.

Wspieramy w usprawnianiu wewnętrznych procesów i pomagamy w budowaniu strategii personalnej, by przekuć rolę HR na realne wsparcie dla biznesu i osiąganie celów organizacji. Jeżeli są Państwo zainteresowani dokonaniem przeglądu kadry kierowniczej i specjalistycznej – zbadaniem jej potrzeb szkoleniowych i rozwojowych, znalezieniem osób z największym potencjałem i wyłonieniem członków przyszłej kadry zarządzającej, zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty usług z zakresu diagnozy potencjału – Assessment Centre/ Development Centre, oceny 360 stopni czy kwestionariuszy osobowości.

Jeżeli pragną Państwo sprawdzić, jak pracownicy postrzegają swoją firmę, jaka atmosfera panuje w poszczególnych działach i wykorzystać tę wiedzę do podniesienia efektywności zarządzania, proponujemy przeprowadzenie badania opinii i satysfakcji pracowników.

W sytuacji gdy firma stoi przed problemem zwolnień, wspieramy organizacje w komunikowaniu zmian oraz realizujemy programy outplacementu indywidualnego i grupowego, które mają na celu wsparcie odchodzących pracowników w ponownym odnalezieniu się na rynku pracy i poszukiwaniu nowych możliwości rozwijania kariery zawodowej. BIGRAM S.A. jest polskim partnerem renomowanej, międzynarodowej sieci Career Star Group, zrzeszającej firmy specjalizujące się w usługach z dziedziny outplacementu oraz z zakresu planowania i rozwoju kariery.

W 2005 roku BIGRAM S.A. wprowadził na polski rynek najnowsze rozwiązania / narzędzia oceny i rozwoju pracowników. Jako Profiles Poland – członek międzynarodowej grupy partnerów Profiles International, Inc. oferujemy narzędzia oceny pochodzące ze znanej, globalnej rodziny biznesowych narzędzi psychometrycznych – Profile XT™ oraz CheckPoint 360º™.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół z przyjemnością służy Państwu dodatkowymi informacjami.

 

Dział Rozwoju i Ocen BIGRAM
tel.: +48 (22) 646 94 94

Anna Zachariasz-Łobodzińska
Dyrektor Działu Rozwoju i Ocen