Program CV Sukcesu

Chcesz skutecznie docierać do rekruterów? Zadbaj o przygotowanie profesjonalnego CV!

CV to pisemna prezentacja Twojej oferty, musi pokazać odbiorcom, że pasujesz do ich potrzeb oraz spowodować, żeby chcieli się z Tobą spotkać.

W trakcie programu pomożemy Ci w opracowaniu profesjonalnego i efektywnego CV, dopasowanego do Twoich celów zawodowych i rynku. Wybierzemy najlepszy dla Ciebie format, zredagujemy przyciągający uwagę profil zawodowy. Nauczymy Cię identyfikacji i używania „słów kluczy” oraz eksponowania swoich atutów dopasowanych do oczekiwań stanowiska na które chcesz aplikować.

Elementy programu: 2 sesje doradcze realizowane przez Konsultanta ds. Rozwoju i Zmiany Kariery każda trwająca 2 godziny zegarowe oraz materiały ćwiczenia do pracy własnej; stały kontakt telefoniczno-mailowy.

Zapewniamy on-linową realizację Programu

Zakres tematyczny Programu:

  • I sesja z Konsultantem, z którym omówisz swoje doświadczenia zawodowe, dokonasz oceny kariery zawodowej, przeanalizujesz swoje możliwości i alternatywy na rynku pracy
  • Otrzymasz materiały niezbędne do opracowania projektu CV, w tym ćwiczenia wspierające identyfikację osiągnięć zawodowych, silnych stron i kluczowych kompetencji
  • II sesja z Konsultantem dopracowująca CV, zgodnie ze strategią rozwoju zawodowego
  • Dodatkowo Konsultant wspiera mailowo- telefonicznie przygotowanie finalnej, satysfakcjonującej wersji CV
Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu:

Agata Lautsch

Menadżer ds. Rozwoju i Zmiany Kariery

agata.lautsch@bigram.pl

+48 605 551 371

LinkedIn

Scroll to Top