Program "CV Sukcesu"

Chcesz skutecznie docierać do rekruterów? Zadbaj o przygotowanie profesjonalnego CV!


CV to pisemna prezentacja Twojej oferty, musi pokazać odbiorcom, że pasujesz do ich potrzeb oraz spowodować, żeby chcieli się z Tobą spotkać.

W trakcie programu pomożemy Ci w opracowaniu profesjonalnego i efektywnego CV, dopasowanego do Twoich celów zawodowych i rynku. Wybierzemy najlepszy dla Ciebie format, zredagujemy przyciągający uwagę profil zawodowy. Nauczymy Cię identyfikacji i używania „słów kluczy” oraz eksponowania swoich atutów dopasowanych do oczekiwań stanowiska na które chcesz aplikować.

Elementy programu: 2 sesje doradcze realizowane przez Konsultanta ds. Rozwoju i Zmiany Kariery każda trwająca 2 godziny zegarowe oraz materiały ćwiczenia do pracy własnej; stały kontakt telefoniczno-mailowy.

Zapewniamy on-linową realizację ProgramuZakres tematyczny Programu:

  • I sesja z Konsultantem, z którym omówisz swoje doświadczenia zawodowe, dokonasz oceny kariery zawodowej, przeanalizujesz swoje możliwości i alternatywy na rynku pracy

  • Otrzymasz materiały niezbędne do opracowania projektu CV, w tym ćwiczenia wspierające identyfikację osiągnięć zawodowych, silnych stron i kluczowych kompetencji

  • II sesja z Konsultantem dopracowująca CV, zgodnie ze strategią rozwoju zawodowego

  • Dodatkowo Konsultant wspiera mailowo- telefonicznie przygotowanie finalnej, satysfakcjonującej wersji CV

Jeżeli chciałbyś uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu:


Agata Lautsch
Menadżer ds. Rozwoju i Zmiany Kariery
agata.lautsch@bigram.pl
+48 605 551 371
https://www.linkedin.com/in/alautsch/

Napisz do nas

* pole obowiązkowe