bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

O BIGRAM

BIGRAM już od 1993 roku wspiera swoich Klientów w zakresie doboru oraz oceny najbardziej utalentowanych menedżerów i specjalistów. Jesteśmy jedną z najbardziej aktywnych i doświadczonych firm doradztwa personalnego w Polsce.

Dzięki naszemu wsparciu w zakresie rekrutacji na stanowiska executive (Executive Search), a także menedżerskie i specjalistyczne, setki organizacji z powodzeniem zakończyło procesy rekrutacyjne oferując pracę poleconym przez nas kandydatom o najwyższych kompetencjach. Wspieramy naszych Klientów również w procesie oceny i rozwoju ich kadry oferując m.in. Assessment Centre i Development Centre, badania opinii pracowników, a także przeprowadzając outplacement, czyli program wsparcia osób zwalnianych.

Charakteryzuje nas kompleksowość usług, wysoka jakoś wykonywanych projektów, wieloletnie doświadczenie konsultantów, znajomość rynku, rzetelność i etyka w działaniu.

Gwarantujemy elastyczne podejście do każdego projektu, doświadczenie menedżerów i konsultantów, działających w ramach specjalistycznych zespołów, którzy swoją pracę wykonują z największą dbałością o każdy szczegół. Wysoka jakość wykonywanych projektów i spełnienie oczekiwań klientów to nasz nadrzędny cel.

BIGRAM tworzy grupa wysokiej klasy specjalistów, realizujących swoje zadania z pasją i pełnym zrozumieniem potrzeb i oczekiwań biznesu.

poznaj nasz zespół >>

KIEDY LICZĄ SIĘ LUDZIE

Nasze usługi

NIE TO CO OSIĄGASZ, ALE TO CO PRZEZWYCIĘŻASZ,
DEFINIUJE TWÓJ ŻYCIOWY SUKCES

Klienci o nas

Zarejestruj CV

Wypełnienie formularza pozwoli na szybsze dotarcie konsultantów BIGRAM do Twojej aplikacji w celu jej weryfikacji pod kątem obecnie prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Nie czekaj, zarejestruj się w bazie kandydatów BIGRAM.

Zarejestruj CV

Etapy procesu

Etapy procesu rekrutacji w prowadzonych przez nas projektach różnią się zależnie od poziomu i specyfiki stanowiska oraz preferencji Klientów. Sprawdź czego możesz się spodziewać aplikując do procesu rekrutacyjnego BIGRAM.

Poznaj etapy procesu

Oferty pracy

Sprawdź najnowsze oferty pracy, ogłoszenia naszych Klientów, aktualne projekty rekrutacyjne i aplikuj jeszcze dziś!

Zobacz oferty

Poradnik kariery

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak napisać CV lub list motywacyjny lub Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej zajrzyj do naszego poradnika. Znajdziesz tam wskazówki jak przygotować się do zmiany pracy.

Dowiedz się więcej

MIĘDZYNARODOWI PARTNERZY

MIĘDZYNARODOWE INICJATYWY

5243