bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

Senior Retail Manager

Dla naszego klienta –  firmy paliwowej AMIC POLSKA Sp. z o.o. zarządzającej  na terenie Polski siecią 115 nowoczesnych stacji paliw działających pod marką LUKOIL, poszukujmy  kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: MS/SRM/1217

Zakres zadań:

• praca nad maksymalizacją efektywności jednostek sprzedaży oraz satysfakcją klientów
• nadzór nad bezpieczeństwem środków finansowych oraz materialnych firmy
• tworzenie i nadzór nad przestrzeganiem standardów obsługi klienta, stosowania polityki cenowej i usług
• nadzór nad pracą operacyjną Kierowników Regionalnych, w celu wypełniania planów, polityki i procedur firmy
• nadzór nad stałym zwiększaniem sprzedaży
• ewaluacja pomysłów i trendów na rynku w celu zwiększenia udziałów firmy w Polsce
• reprezentowanie i prowadzenie spraw firmy przed kluczowymi dostawcami usług
• ciągłe ulepszanie i wprowadzanie lepszych, efektywniejszych procedur operacyjnych w celu usprawnienia procesów sprzedaży
• przygotowywanie raportów i analiz na zlecenie przełożonych
• zapewnienie wysokich standardów BHP, ochrony środowiska i etyki biznesu

Wymagania:

• min 10 lat doświadczenia zawodowego, w tym ok. 5 lat na stanowisku kierowniczym w branży sprzedaży detalicznej
• doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży
• doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii sprzedaży i zarządzania na rynku polskim
• udokumentowane doświadczenie we wdrażaniu najlepszych praktyk i rozwiązań które generują wzrost przychodów
• umiejętności analityczne, nastawienie na wyniki, kreatywność, pewność siebie
• wykształcenie wyższe
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z podaniem numeru referencyjnego w temacie e-maila na adres:  ms@bigram.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Do aplikacji proszę załączyć klauzulę:
Zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BIGRAM S.A. w celach zgodnych z jej profilem działania. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.

Śledź nasz profil na LinkedIn i bądź na bieżąco z aktualnymi ofertami pracy:

Oferta pracy aktualna do: 8/02/2018

Comments are closed.

LinkedId