bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

Młodszy Administrator Aplikacji

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy ubezpieczeniowej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Nr ref: DK/MAA/0617

Zakres obowiązków:

• uczestnictwo w rozwoju i utrzymaniu systemu ubezpieczeniowego opartego o technologie Linux, Java, Tomcat, JBoss, WebLogic, Oracle SOA/OSB, Oracle DB,
• monitoring bieżącej pracy systemów oraz oprogramowania aplikacyjnego,
• aktualizacja oprogramowania oraz wdrażanie nowych wersji aplikacji,
• druga i trzecia linia wsparcia administracyjnego dla systemów aplikacji i baz danych,
• tworzenie oraz prowadzenie dokumentacji, przestrzeganie standardów i procedur.

Nasz Klient oczekuje:

• wykształcenia wyższego informatycznego lub pokrewnego,
• doświadczenia w zakresie administracji aplikacjami oraz serwerami aplikacji w środowisku UNIX / Linux,
• znajomości SQL i baz danych Oracle,
• znajomości środowiska Enterprise Linux,
• znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją,
• odpowiedzialności i zaangażowania w realizację przydzielanych zadań i dbałości o właściwe ich wykonanie,
• gotowości do wsparcia podległych systemów i reakcji na zdarzenia w trybie 24×7,
• bardzo dobrej organizacji pracy,
• chęci rozwoju zawodowego i poszerzania swoich kompetencji poprzez aktywne uczestnictwo w ciekawych projektach informatycznych.

Dodatkowym atutem będzie:

• znajomość serwerów aplikacji Oracle WebLogic, Oracle Forms and Reports, RedHat JBoss,
• znajomość technologii aplikacyjnych serwerów WWW Apache, Tomcat,
• znajomość środowisk wirtualizacji VMWare, Oracle VM Server x86,
• umiejętność tworzenia skryptów powłoki w Linuksie,
• znajomość podstawowych zagadnień administracji bazami danych Oracle 11g/12c,
• znajomość architektury Oracle SOA/OSB,
• szeroko pojęta wiedza i doświadczenie w zakresie rozwiązań aplikacyjnych i systemowych w obszarze infrastruktury IT.
Nasz Klient oferuje:
• zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę oraz pakiet świadczeń socjalnych,
• pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej korporacji,
• możliwości rozwoju zawodowego i podwyższania kwalifikacji poprzez udział w interesujących projektach,
• pracę w zespole o dużej wiedzy eksperckiej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z podaniem numeru referencyjnego w temacie e-maila na adres: dkw@bigram.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Do aplikacji proszę załączyć klauzulę:
Zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BIGRAM S.A. w celach zgodnych z jej profilem działania. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.

Śledź nasz profil na LinkedIn i bądź na bieżąco z aktualnymi ofertami pracy:

Oferta pracy aktualna do: 12/08/2017

Comments are closed.

LinkedId