bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

Kierownik działu Obsługi Klienta

Dla naszego klienta, europejskiego lidera branży produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: województwo łódzkie
Nr ref.: AK/KOK/1117

Opis stanowiska:

• organizacja pracy i zarządzanie Zespołem ok. 50 osób przygotowujących oferty, przyjmujących zamówienia, utrzymujących operacyjny kontakt z klientami składającymi zamówienia
• ocena i rozliczanie członków zespołu
• tworzenie i doskonalenie procesów i procedur obsługi klienta
• zapewnienie wysokiej produktywności procesów
• nadzór nad przestrzeganiem standardów obsługi klienta
• kreowanie i wdrażanie nowych strategii sprzedażowych
• monitorowanie aktualnych trendów rynkowych w zakresie obsługi klienta
• analiza danych sprzedażowych
• realizowanie, monitorowanie i raportowanie kluczowych wskaźników
• sporządzanie raportów, zestawień i kalkulacji
• zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów
• efektywna współpraca z innymi działami, a w szczególności z Działem Produkcji, Spedycji, Reklamacji, Windykacji
• motywowanie oraz podnoszenie kompetencji pracowników
• budowanie poprawnych relacji z klientami i dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

• minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• umiejętność zarządzania zespołem
• inicjatywa i samodzielność
• entuzjazm i zaangażowanie
• nastawienie na rezultat i osiąganie wyznaczonych celów
• samodyscyplina i umiejętność organizacji pracy własnej i innych
• dokładność, terminowość, rzetelność, umiejętność priorytetyzacji obowiązków
• umiejętność wyciągania wniosków na podstawie danych analitycznych
• umiejętność pracy w zespole
• znajomość rozwiązań IT wspierających obsługę klienta
• umiejętność sprawnej obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office i płynność pracy w środowisku Internetowym
• mile widziane: znajomość języków obcych (angielski, francuski, włoski) oraz znajomość branży stolarki otworowej (okna, drzwi, rolety)

Nasz klient oferuje:

• pracę w nowoczesnej firmie o zasięgu międzynarodowym, będącej liderem w swojej branży
• szerokie możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającym się zespole
• atrakcyjne wynagrodzenie
• przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z podaniem numeru referencyjnego w temacie e-maila na adres:  akr@bigram.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Do aplikacji proszę załączyć klauzulę:
Zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BIGRAM S.A. w celach zgodnych z jej profilem działania. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.

Śledź nasz profil na LinkedIn i bądź na bieżąco z aktualnymi ofertami pracy:

Oferta pracy aktualna do: 30/01/2018

Comments are closed.

LinkedId