bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

Key Account Manager (klimatyzatory typu SPLIT)

Dla jednego z naszych klientów, firmy działającej jako wyłączny dostawca urządzeń z zakresu HVAC na terenie Polski, poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: mazowieckie, łódzkie, lubelskie
Nr ref.: JP/SPLIT/1117

Zakres obowiązków:

• Pozyskiwanie i obsługa klientów na wyznaczonym terenie
• Bieżąca realizacja planów sprzedażowych
• Nawiązanie i podtrzymanie dobrych relacji z klientami
• Wsparcie i doradztwo techniczne
• Odpowiedzialność za tworzenie materiałów promocyjnych/ofertowych
• Przygotowanie i prowadzenie szkoleń
• Bieżące kontakty z producentem

Oczekiwania:

• Wykształcenie techniczne ( średnie lub wyższe)
• Doświadczenie w sprzedaży B2B poparte sukcesami sprzedażowymi
• Doskonała wiedza na temat rynku oraz urządzeń – klimatyzatorów typu split (wiedza techniczna i inżynierska z zakresu klimatyzacji– wymóg konieczny
• Dobra znajomość języka angielskiego ( częste kontakty z producentem anglojęzycznym)
• Prawo jazdy kat. B (gotowość do wyjazdów służbowych)
• Znajomość obsługi komputera w tym programów pakietu Office (Excel, PowerPoint, Word) CAD mile widziany
• Mile widziani Kandydaci z terenu całej Polski

Klient oferuje:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Motywujący system wynagradzania zbudowany z podstawy i premii uzależnionej od wyników, ciekawą, pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie, bezpośrednia współpraca z producentami (Japonia, Niemcy, Chiny)
• Możliwość pracy Home Office
• Udział w zagranicznych oraz polskich imprezach branżowych (targi, seminaria)
• Dobrą atmosferę pracy, elastyczny czas pracy
• Wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z podaniem numeru referencyjnego w temacie e-maila na adres:  jpa@bigram.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Do aplikacji proszę załączyć klauzulę:
Zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BIGRAM S.A. w celach zgodnych z jej profilem działania. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.

Śledź nasz profil na LinkedIn i bądź na bieżąco z aktualnymi ofertami pracy:

Oferta pracy aktualna do: 24/01/2018

Comments are closed.

LinkedId