bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

Doradca ds. Ubezpieczeń

Naszym Klientem jest firma z branży ubezpieczeniowej działająca na rynku polskim od prawie 20-lat. Firma przywiązuje dużą wagę do budowania trwałych relacji z Klientami, opartymi na wzajemnym szacunku zaufaniu i wiedzy.
Poszukujemy kandydata do pracy w Dziale Ubezpieczeń, w centrali firmy w Poznaniu.

Nr Ref. : DUZZ/EN/012018
Miejsce pracy: Poznań

Osoba na stanowisku Doradca ds. Ubezpieczeń będzie w głównej mierze wykonywała pracę w biurze, natomiast w razie potrzeby będzie również spotykała się z Klientami w siedzibach ich firm.

Opis stanowiska:

• Przygotowanie programów ubezpieczeniowych dla Klientów oraz ich wdrożenie,
• Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych, negocjacje warunków a następnie przygotowywanie umów ubezpieczeniowych,
• Dbałość o relacje z klientami,
• Raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Działu Ubezpieczeń.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe (preferowane ubezpieczeniowe lub prawnicze),
• Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej w zakresie tworzenia i negocjacji programów ubezpieczeniowych (minimum 2 lata),
• Znajomość zagadnień z zakresu prawa ubezpieczeniowego oraz prawa cywilnego,
• Umiejętności budowania trwałych relacji z Klientami,
• Wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia celu,
• Dokładności w przygotowaniu dokumentacji, umów ubezpieczeniowych,
• Motywacja oraz chęć doskonalenia zawodowego,
• Prawo jazdy kat. B oraz praktyka w zakresie poruszania się samochodem,
• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
• Zdany egzamin brokerski – będzie dodatkowym atutem (w przypadku jego braku, gotowość podejścia do egzaminu do roku od daty zatrudnienia).

Nasz Klient oferuje:

• Stałe, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Możliwość skorzystania z pakietu benefitów socjalnych,
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych – szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne,
• Ciekawą i pełną wyzwań pracę w zespole profesjonalistów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, z zaznaczeniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości, na adres: en@bigram.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Do aplikacji proszę załączyć klauzulę:
Zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BIGRAM S.A. w celach zgodnych z jej profilem działania. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.

Śledź nasz profil na LinkedIn i bądź na bieżąco z aktualnymi ofertami pracy:

Oferta pracy aktualna do: 30/01/2018

Comments are closed.

LinkedId