bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

Devops Operations Engineer

Dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w Cyberbezpieczeństwie, aktualnie poszukujemy:

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: MT/Devops/1217

Zakres obowiązków:

Twoje zadania będą się skupiały wokół wprowadzania i rozwijania rozwiązań sieciowych z dużym naciskiem na wydajność. Obsługa dużego wolumenu ruchu sieciowego przez aplikację, automatyzacja procesów deploymentu, usprawnianie monitoringu kluczowych elementów infrastruktury.

Wymagania ogólne:

• Minimum 3 lata doświadczenia w zawodzie
• Bardzo dobra znajomość systemów Linux (w szczególności Debian)
• Bardzo dobra znajomość Basha
• Umiejętność debugowania aplikacji oraz ruchu sieciowego na Linuxie
• Umiejętność analitycznego myślenia i cierpliwość
• Znajomość języka angielskiego na poziomie rozumienia dokumentacji
• Umiejętność automatyzacji tworzonych rozwiązań

Mile widziane:

• Znajomość oprogramowania Nginx, Php, Mysql, Elasticsearch, Redis
• Doświadczenie z automatyzacją deploymentu aplikacji
• Znajomość Saltstacka, Puppeta, Chefa
• Znajomość zarządzania repozytoriami GITa
• Rozwiązania związane z clustrowaniem np. Mysql’a, Redis’a, Elasticsearcha
• Umiejętność przygotowania backportów, patchy, utrzymania własnego repo
• Znajomość Pythona, Perla, Go
• Doświadczenie z wirtualizacją, kontenerami
• Znajomość oprogramowania do monitoringu np. Zabbix

Klient oferuje:

• Atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę lub B2B)
• Praca w młodym zespole
• Startupowy charakter pracy
• Międzynarodowe projekty o dużej skali
• Tylko najnowsze technologie
• Plan pracy dostosowany do Twoich potrzeb

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z podaniem numeru referencyjnego w temacie e-maila na adres:  mt@bigram.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Do aplikacji proszę załączyć klauzulę:
Zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BIGRAM S.A. w celach zgodnych z jej profilem działania. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.

Śledź nasz profil na LinkedIn i bądź na bieżąco z aktualnymi ofertami pracy:

Oferta pracy aktualna do: 23/01/2018

Comments are closed.

LinkedId