bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

Asystent ds. rekrutacji

Od ponad 20 lat BIGRAM z sukcesem realizuje projekty rekrutacyjne i doradcze. Nasi Konsultanci są uznanymi ekspertami na rynku, a firma ceniona jest za wysokie standardy pracy i jakość świadczonych usług.
Rozwijamy się dynamicznie, więc nasz zespół rekrutacji zaprasza do pracy:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: LB/RWwa/1217

Zakres zadań:

• Dokonywanie analizy rynku pod kątem prowadzonych projektów
• Tworzenie strategii poszukiwań oraz list targetowych
• Identyfikacja potencjalnych kandydatów (direct search, portale kariery, internet)
• Wstępna selekcja aplikacji
• Prowadzenie rozmów telefonicznych z kandydatami i klientami
• Redagowanie i aktualizacja raportów
• Prowadzenie kalendarza spotkań konsultanta

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe kierunkowe/ student
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Biegłość w obsłudze komputera i pakietu MS Office (Word, Outlook, PowerPoint, Excel)
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
• Dokładność, skrupulatność
• Samodzielność oraz zaangażowanie
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z podaniem numeru referencyjnego w temacie e-maila na adres: lid@bigram.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Do aplikacji proszę załączyć klauzulę:
Zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BIGRAM S.A. w celach zgodnych z jej profilem działania. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.

Śledź nasz profil na LinkedIn i bądź na bieżąco z aktualnymi ofertami pracy:

Oferta pracy aktualna do: 6/02/2018

Comments are closed.

LinkedId