bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

Administrator

Dla naszego klienta, Lidera Nowych Technologii, aktualnie poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: MT/Admin/1217

Zakres zadań:

• administracja systemami IT oraz infrastrukturą sprzętową
• diagnostyka problemów oraz optymalizacja systemów oraz rozwiązań IT
• instalacja wdrożenia systemu Aurea BPM
• utrzymanie i zarządzanie zmianami systemu Aurea BPM i aplikacji dodatkowych
• tworzenie dokumentacji zaimplementowanych i wdrożonych rozwiązań
• przeprowadzanie szkoleń dla administratorów systemu Aurea BPM

Od wybranej osoby oczekujemy:

• obsługa systemów operacyjnych Windows i Linux
• obsługa(instalacja, konfiguracja, optymalizacja) serwerów aplikacji: IBM WebSphere, GlassFish, OC4J, Weblogic, Tomcat
• administracja bazami danych Oracle, MS SQL, PostgreSQL
• znajomość oprogramowania do wirtualizacji VMware Server
• podstawy PL/SQL mile widziane
• znajomość Xpath, XML mile widziane
• znajomość webserwerów Apache oraz IIS
• znajomość środowiska Visual Studio i języka programowania C#
• umiejętność pisania skryptów w Bash i Shell
• konfiguracja i instalacja serwerów fizycznych
• znajomość notacji BPMN mile widziana

W zamian klient oferuje:

• pracę w renomowanej Firmie i realne perspektywy rozwoju
• możliwość podpisania umowy o pracę lub B2B (do wyboru)
• atrakcyjny system wynagradzania
• praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodym i kreatywnym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z podaniem numeru referencyjnego w temacie e-maila na adres: mt@bigram.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Do aplikacji proszę załączyć klauzulę:
Zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BIGRAM S.A. w celach zgodnych z jej profilem działania. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.

Śledź nasz profil na LinkedIn i bądź na bieżąco z aktualnymi ofertami pracy:

Oferta pracy aktualna do: 20/02/2018

Comments are closed.

LinkedId