bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

Account Manager

Dla naszego Klienta – prężnie rozwijającej się agencji reklamowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Nr ref. AGL/AM/0617

Zakres zadań

  • Regularna obsługa klientów firmy w celu realizacji założonego planu sprzedażowego
  • Tworzenie nowych strategii marketingowych i elementów reklamy wizualnej
  • Budowanie i rozwój relacji biznesowych z dotychczasowymi klientami firmy
  • Rozwój potencjału stałych klientów: wprowadzanie nowych usług oraz pozyskiwanie nowych zleceń w ramach jednej organizacji
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych

Wymagania:

  • Doświadczenie wyniesione z agencji reklamowej, związane z obsługą dużych klientów biznesowych
  • Umiejętność kreowania materiałów POS oraz korespondujących z nimi akcji marketingowych (np. konkursów z nagrodami)
  • Rozwój relacji z Klientami poprzez uczestnictwo w spotkaniach biznesowych oraz targach branżowych
  • Praktyczna znajomość technik sprzedażowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Proaktywne podejście do zadań i optymizm w działaniu
  • Wysoko rozwinięta umiejętność komunikacji interpersonalnej
  • Prawo jazdy kat. B (dostęp do samochodu służbowego)
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji z zaznaczeniem numeru referencyjnego  na adres mailowy: agl@bigramexecutive.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Do aplikacji proszę załączyć klauzulę:
Zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BIGRAM S.A. w celach zgodnych z jej profilem działania. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.

Śledź nasz profil na LinkedIn i bądź na bieżąco z aktualnymi ofertami pracy:

Oferta pracy aktualna do: 12/08/2017

Comments are closed.

LinkedId