bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

Co mówią Klienci o współpracy z nami?

6171
Paweł Grześkowiak, Partner

Z firmą BIGRAM mieliśmy przyjemność współpracować kilkukrotnie przy kluczowych dla nas projektach rekrutacyjnych. Chciałbym przede wszystkim podkreślić ich skuteczność w działaniu i bardzo biznesowe oraz profesjonalne podejście. Ponieważ pracują również dla niektórych naszych partnerów i klientów, darzymy ich zaufaniem i możemy polegać zarówno na ich wieloletniej ekspertyzie, jak i wysokich standardach pracy

2268
Maciej Majewski, Wiceprezes, Gras Savoye

Mieliśmy przyjemność współpracy z BIGRAM na kilku polach i zawsze nasza relacja była oparta zarówno o dobra komunikację, jak i skuteczność działania po ich stronie. Zaufanie, którym darzymy BIGRAM wynika z ich dobrego podejścia do klienta, szybkości reagowania na nasze potrzeby oraz elastyczności. W branży w jakiej działamy to podstawa biznesowej wiarygodności, dlatego też współpracujemy.

4237
Wojciech Kęsik, Dyrektor Departamentu Zarządzania Kadrami, TUiR/ TUnŻ WARTA S.A.

Z firmą BIGRAM współpracujemy od kilku lat. Doskonale układające się relacje biznesowe sprawiły, że obecnie BIGRAM znajduje się w wąskim gronie naszych stałych partnerów. Wysoki standard świadczonych usług i efektywność biznesowa skłoniła nas do powierzenia firmie BIGRAM najtrudniejszych projektów rekrutacyjnych. U podstaw naszego zaufania leży wysoki profesjonalizm i zaangażowanie konsultantów w prowadzone projekty, jak również wsparcie doradcze oraz wiedza ekspercka o bieżącej sytuacji na rynku kandydatów.
Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy pozwalają mi rekomendować firmę BIGRAM jako profesjonalnego partnera biznesowego gwarantującego najwyższy poziom realizacji projektów.

2222
Beata Stola, Członek Zarządu, UPC Polska

Firma BIGRAM wygrała konkurs na realizacje badania i oceny kadry menadżerskiej w UPC Polska. Wyniki pilotażowego projektu, początkowo skierowanego do menedżerów B2B, okazały bardzo wartościowe, dlatego zdecydowaliśmy się objąć badaniami większość dyrektorów, kierowników i liderów.
Jesteśmy wymagającym klientem, oczekujemy wysokiej jakości od współpracujących z nami firm, a BIGRAM taką jakość dostarcza. Konsultanci BIGRAM w sposób wyjątkowy wsłuchiwali się w nasze potrzeby, wykazywali elastyczność w dostosowaniu się do nich, jednocześnie zachowując własne wysokie standardy metodologiczne. Wyniki Development Centers /Assessment Centers są podstawą diagnozy mocnych stron i obszarów do rozwoju kadry UPC i budowy wynikających z nich indywidulanych planów rozwojowych. Kompetencje badane w DC/AC są spójne z kompetencjami przywódczymi w Liberty Global, którego częścią jest UPC. Wyniki badań są wysoko ocenione nie tylko przez dział HR, przez badanych kierowników, ale również przez Zarząd firmy. Na ich podstawie budujemy programy rozwoju Talentów i rozwoju przywództwa w UPC Polska. Gorąco polecam BIGRAM wymagającym klientom, oczekującym wysokiej jakości oraz głębszego rozumienia potrzeb klienta.

2096
Artur Nowicki , Chief Executive Officer, Fraikin Polska


Jako dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo potrzebujemy solidnego wsparcia w doradztwie personalnym, i właśnie takie otrzymujemy ze strony firmy BIGRAM. Nasza długofalowa współpraca z BIGRAM dotyczy licznych projektów rekrutacyjnych, związanych z rekrutacją pracowników różnych szczebli klasyfikacji zawodowej, począwszy do pracowników średniego szczebla po kluczowe stanowiska managerskie.
W realizacji tych projektów firma BIGRAM wykazuje się najwyższej jakości skutecznością, dokonując bardzo trafnych wyborów personalnych.
Dlatego też, z pełnym przekonaniem polecam firmę BIGRAM jako rzetelnego i profesjonalnego partnera biznesowego.

3344
Piotr Walczak, Prezes Zarządu - Dyrektor Generalny

Lactalis Polska współpracuje z firmą BIGRAM od ponad 15 lat. Firmę BIGRAM na rynku wyróżniają przede wszystkim wysokie kwalifikacje zaangażowanych konsultantów, którzy na bieżąco informują klienta o przebiegu procesu, na każdym etapie wykazują się pełnym profesjonalizmem , bardzo dobrą znajomością rynku, a także w sposób bardzo elastyczny potrafią dostosować swoje działania do zmieniających się potrzeb w trakcie projektu. Dodatkowym bardzo istotnym elementem są niewątpliwie jasne i przejrzyste warunki współpracy. Z całą pewnością możemy polecić BIGRAM jako godnego zaufania partnera biznesowego.

2184
Katarzyna Tybora, HR&Administration Director, VP Valeant

Współpracujemy z firmą BIGRAM od kilku lat i to, co w sposób szczególny, wyróżnia ją na rynku to uczciwość i rzetelność prowadzonych projektów. Realizowane przez firmę rekrutacje oparte są o klarowną komunikację, zarówno do klienta zlecającego, jak i do kandydata. Szybkość działania BIGRAM to kolejna cecha mocno doceniana przez moją organizację. Miałam również okazję korzystać z usługi Assessment Centre prowadzonej przez firmę BIGRAM. Od momentu wstępnych rozmów poprzez prowadzenie projektu aż do informacji zwrotnej prowadzący projekt wykazali się bardzo wysokim profesjonalizmem oraz dobrym poziomem merytorycznym.
Na dzisiejszym zatłoczonym rynku firm doradztwa personalnego z całkowitą pewnością mogę polecić firmę BIGRAM jako rzetelnego i etycznego partnera w biznesie.

LinkedId