bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

O NAS

Od 1993 roku wspieramy naszych Klientów w zakresie doboru oraz oceny najbardziej utalentowanych menedżerów i specjalistów. Jesteśmy jedną z najbardziej aktywnych i doświadczonych firm doradztwa personalnego w Polsce.

Charakteryzuje nas kompleksowość usług, wysoka jakoś wykonywanych projektów, wieloletnie doświadczenie konsultantów, znajomość rynku, rzetelność i etyka w działaniu.

Gwarantujemy elastyczne podejście do każdego projektu, doświadczenie menedżerów i konsultantów, działających w ramach specjalistycznych zespołów, którzy swoją pracę wykonują z największą dbałością o każdy szczegół. Wysoka jakość wykonywanych projektów i spełnienie oczekiwań klientów to nasz nadrzędny cel.

Dzięki naszemu wsparciu w zakresie rekrutacji na stanowiska executive (Executive Search), a także menedżerskie i specjalistyczne, setki organizacji z powodzeniem zakończyło procesy rekrutacyjne oferując pracę poleconym przez nas kandydatom o najwyższych kompetencjach. Wspieramy naszych Klientów również w procesie oceny i rozwoju ich kadry oferując m.in. Assessment Centre i Development Centre, badania opinii pracowników, systemy wynagradzania, a także przeprowadzając outplacement, czyli program wsparcia osób zwalnianych.

5928

Piotr Wielgomas

Prezes Zarządu BIGRAM Personnel Consulting

Członek Koalicji Prezesi Wolontariusze.
logo_wolontariusze

Ponad 20 lat naszej obecności w biznesie nie jest ‘o nas’, jest ‘o Was’. O naszych klientach.

BIGRAM zawsze budował rynkową reputację na długotrwałych relacjach i jakości. Relacjach wzajemnie korzystnych i pełnych zaufania oraz jakości , której doglądamy codziennie.

Ta filozofia przenika każdy fragment naszej działalności. Jest w DNA naszego całego zespołu. Indywidualnie i starannie podchodzimy do każdego zadania. Skuteczność i pasja pozwalają nam ciągle dążyć do poprawy w tym co dla Was robimy. Nie poddajemy się i chcemy, żeby to nas odróżniało.

Świat HR i świat biznesu to nasze naturalne środowisko.Projekty rekrutacyjne oraz doradcze, ocena, rozwój i zmiana w organizacji, różnorodne specjalizacje branżowe, employer branding to obszary naszej fachowości i kompetencji.

Filozofia partnerstwa z klientami to szacunek dla Waszego czasu i patrzenie na zadania zawsze z Waszej perspektywy. Tylko wtedy nasze praca daje nam satysfakcję.

Bo nasz biznes jest ‘o Was’ , nie ‘o nas’.

Poznaj nasz zespół

5899

Anna Zachariasz-Łobodzińska

Dyrektor Działu

Dział Rozwoju i Ocen

5896

Agnieszka Sitko

Dyrektor Finansowy

Prokurent

Nasze usługi

MIĘDZYNARODOWI PARTNERZY

Od 2002 roku należymy do elitarnej sieci IIC Partners(www.iicpartners.com), która zrzesza największe firmy executive search na świecie.

W 2013 roku przystąpiliśmy do największego, międzynarodowego aliansu Career Star Group (www.careerstargroup.com), w którym współdziałają firmy oferujące usługę outplacementu. Dzięki temu, mamy dostęp do międzynarodowego know-how, znamy najnowsze, światowe trendy w obszarze HR, dzielimy się wiedzą i naszą wieloletnią ekspertyzą.

MIĘDZYNARODOWE INICJATYWY

Od 2000 roku organizujemy w Polsce krajowe edycje międzynarodowego konkursu Global Management Challenge, bazie symulacji biznesowej dla menedżerów i studentów. (www.gmcpoland.pl)

Od końca 2009 roku reprezentujemy w Polsce globalną organizację non-profit Enactus (www.enactus.org) , która zrzesza liderów biznesu i liderów akademickich w działalności na rzecz zrównoważonego rozwoju. Obecny w ponad 35 krajach Enactus zrzesza ponad 1600 uczelni i 400 firm.

LinkedId