bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

Executive Search

Zespół Executive Search firmy BIGRAM reprezentuje w Polsce jedną z największych na świecie sieci niezależnych firm executive search – IIC Partners. W Polsce, podobnie jak w ponad 30 innych krajach na całym świecie koncentrujemy się na rekrutacji kadry zarządzającej najwyższego szczebla.

Nasza oferta dotycząca top managementu obejmuje następujące usługi:

Executive Search

Projekty realizujemy w oparciu o bezpośredni kontakt (Direct Search) z potencjalnymi kandydatami, na podstawie strategii poszukiwań oraz docelowych list (target list) konsultowanych z klientem.

Wieloletnie doświadczenie naszych konsultantów IIC Partners, którzy zrealizowali ponad 300 projektów rekrutacyjnych Executive Search, daje ogromny kapitał w postaci rozległej sieci kontaktów.

Management Audit

Usługa, która pozwala na ocenę kompetencji oraz potencjału kadry zarządzającej, szczególnie w warunkach zmiany wynikającej z przejęcia, łączenia lub/i restrukturyzacji firm.

Połączone doświadczenie psychologów, metodologów (Dział Rozwoju i Ocen firmy BIGRAM) oraz konsultantów rekruterów (IIC Partners) mocno osadzonych w biznesie pozwala właściwie ocenić sytuację i dokonać odpowiednich rekomendacji.

Targeted Head Hunting

Podejmujemy się trudnych projektów rekrutacyjnych, mających na celu pozyskanie menedżerów o unikalnych kompetencjach, z wąskiej, bardzo precyzyjnie określonej grupy docelowej.

BIGRAM / Associated with IIC Partners Executive Search Worldwide

tel.: +48 (22) 843 85 51

Agnieszka Jabłońska, Executive Search & Recruitment Director

Zapraszamy również na www.iicpartners.pl

Najnowsze oferty pracy