bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

Jeśli chcesz podjąć nowe wyzwania i jesteś gotowy na zamiany zawodowe zapraszamy do zapoznania się z realizowanymi przez nas aktualnie procesami rekrutacyjnymi oraz do zarejestrowania cv w naszej bazie kandydatów. Poniżej znajdziesz linki do aktualnych oferty pracy, czyli projektów prowadzonych przez konsultantów BIGRAM dla naszych Klientów. Jeśli znajdziesz interesującą dla siebie i zgodną z Twoim doświadczeniem ofertę nie czekaj, aplikuj na wybrane ogłoszenie!

Zachęcamy do zarejestrowania cv w naszej bazie kandydatów, z której korzystamy przy każdej realizowanej przez nas rekrutacji. Twoje dokumenty w naszej bazie pozwolą nam na szybki i skuteczny kontakt z Tobą, jeśli będziemy realizować projekt zgodny z Twoim profilem. Nasz konsultant jeśli tylko będzie odpowiednia oferta skontaktuje się z Tobą aby zaprosić Cię do udziału w procesie rekrutacji.

Poniżej znajdziesz również wyjaśnienie na czym polega proces rekrutacyjny i jak realizujemy projekty. Zachęcamy do skorzystania z naszego poradnika i wiedzy naszych konsultantów ds. rekrutacji.

Zarejestruj CV

Wypełnienie formularza pozwoli na szybsze dotarcie konsultantów BIGRAM do Twojej aplikacji w celu jej weryfikacji pod kątem obecnie prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Nie czekaj, zarejestruj się w bazie kandydatów BIGRAM.

Zarejestruj CV

Etapy procesu

Etapy procesu rekrutacji w prowadzonych przez nas projektach różnią się zależnie od poziomu i specyfiki stanowiska oraz preferencji Klientów. Sprawdź czego możesz się spodziewać aplikując do procesu rekrutacyjnego BIGRAM.

Poznaj etapy procesu

Oferty pracy

Sprawdź najnowsze oferty pracy, ogłoszenia naszych Klientów, aktualne projekty rekrutacyjne i aplikuj jeszcze dziś!

Zobacz oferty

Poradnik kariery

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak napisać CV lub list motywacyjny lub Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej zajrzyj do naszego poradnika. Znajdziesz tam wskazówki jak przygotować się do zmiany pracy.

Dowiedz się więcej