bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

16. edycja konkursu GMC Poland

BIGRAM już po raz 16. zorganizował największy konkurs, symulację biznesową Global Management Challenge w Polsce.

Prezes BIGRAM w liceum

Piotr Wielgomas, prezes BIGRAM, poprowadził warsztat na temat rekrutacji i kariery dla licealistów XXIV Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Warszawie. Spotkanie odbyło się w ramach jednej z wielu inicjatyw organizowanych przez Koalicję Prezesi-wolontariusze, do której należy nasz Prezes.

Prognozowanie wzrostów wynagrodzeń na rok 2016 – perspektywa europejska

Końcowe miesiące roku typowo są dla większości menedżerów czasem planowania budżetów na kolejny rok finansowy.

Konferencja Outplacement i Coaching Kariery

Wspólnie z kancelarią DENTONS zapraszamy do udziału w międzynarodowym spotkaniu liderów HR, organizowanym w Warszawie 20 stycznia 2016 r. Motywem przewodnim będzie outplacement i coaching, jako odpowiedź na zmiany w organizacji. Omówimy jak pozycjonowany jest outplacement w wybranych krajach europejskich, […]

Rekrutacja Młodych Talentów

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, podczas którego zaprezentujemy w jaki sposób stosować narzędzia oceny kompetencji, by skutecznie rekrutować młode talenty i budować pozytywny wizerunek firmy. Omówimy również wyniki badania Motywacje Młodych, zrealizowanego przez BIGRAM w tym roku oraz praktyki wielu wiodących polskich firm, które z sukcesami pozyskują najzdolniejszych reprezentantów pokolenia Y.

Nowa spółka w grupie BIGRAM

Z radością i dumą informujemy, ze z dniem 1 września 2015 w ramach Grupy BIGRAM rozpocznie swoją działalność nowa wyspecjalizowana spółka: IDEA! Human Capital  /http://www.idea-hc.pl/ Jest to wspólne przedsięwzięcie BIGRAM SA- jednego z liderów rynku doradztwa personalnego w Polsce oraz […]

Wybrani studenci

Enactus to międzynarodowy program działający obecnie w 36 krajach, skupiając ponad 70 tysięcy studentów z blisko 1700 uczelni. Jest to inicjatywa łącząca liderów biznesu, pracowników akademickich i studentów. (Więcej na www.enactus.org) BIGRAM jest partnerem i reprezentantem Enactus w Polsce od końca 2009 roku.

Młodzi wybierają prestiż

W przeprowadzonym badaniu Motywacje Młodych 2015 pokolenie Y wybiera pracodawców o uznanej marce, pracodawców stabilnych i cieszących się na rynku prestiżem, którzy zaoferują im możliwość rozwoju.

Igreki chcą równowagi

Sprawdziliśmy jakie są oczekiwania pokolenia Y, bieżące potrzeby i pomysły studentów na życie zawodowe. W ostatnich trzech miesiącach ankietowaliśmy studentów na uczelniach w całej Polsce pod kątem oczekiwań wobec pracodawców, ale i gotowości młodych do pracy.

Najlepsi w Polsce w zarządzaniu

Uroczystości finałowe konkursu GMC Poland, organizowane przez BIGRAM, w dniu 31 marca na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, zgromadziły nie tylko finalistów GMC, ale również osoby związane ze środowiskiem start-up’ów w Polsce.

Galę GMC poprzedzi debata o start-up’ach

W ramach uroczystości finałowych 15. polskiej edycji konkursu Global Management Challenge, z inicjatywy MasterCard organizujemy na GPW debatę pt. „Idee, Kapitał, Technologie – Jak skutecznie wspierać rozwój polskich start-up’ów?”

Co motywuje menedżerów?

W przeciwieństwie do menedżerów na zachodzie, polscy przedstawiciele kadry kierowniczej do bonusów i prowizji podchodzą z rezerwą, znacznie wyżej cenią sobie stabilność i „pewność” wynagrodzenia. Wyniki badania Motywacje Menedżerów 2015, współorganizowanego przez BIGRAM opisała Rzeczpospolita: „Ponad siedmiu na dziesięciu polskich menedżerów wolałoby […]

LinkedId