bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

Debata „Motywacje Menedżerów vs. Motywacje Młodych”

10 marca na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się debata „Motywacje Menedżerów vs. Motywacje Młodych”. Zaproszeni eksperci porównają motywacje i oczekiwania pokoleń.

Sprawdzamy Motywacje Menedżerów 2016!

Trwa ogólnopolskie badanie, którego celem jest poznanie motywacji menedżerów do zmian zawodowych. Czy motywuje ich wyższa pensja, premie uznaniowe i benefity, chęć rozwoju, a może zła atmosfera w pracy? 

Europejskie spojrzenie na outplacement

We Francji outplacement jest nierozerwalnie związany z employer brandingiem, a aż 10 do 12 miesięcy potrzebują niemieccy menedżerowie, aby znaleźć nową pracę.

Assessment Centre kluczem do sukcesu rekrutacji

Pracownik, który skutecznie realizuje swoje zadania i pracuje efektywnie, jest bardzo cenny dla pracodawcy. Niestety, w dzisiejszych czasach niełatwo zatrudnić osobę o odpowiednich kompetencjach, która sprawdzi się na stanowisku. Dobór odpowiedniego pracownika może znacznie ułatwić wykorzystanie w procesie rekrutacji metody [...]

Rekrutacja młodych talentów – spotkanie w Poznaniu

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję cyklu Spotkania Ekspertów, podczas której zaprezentujemy w jaki sposób stosować narzędzia oceny kompetencji, by skutecznie rekrutować młode talenty i budować pozytywny wizerunek firmy.

16. edycja konkursu GMC Poland

BIGRAM już po raz 16. zorganizował największy konkurs, symulację biznesową Global Management Challenge w Polsce.

Prezes BIGRAM w liceum

Piotr Wielgomas, prezes BIGRAM, poprowadził warsztat na temat rekrutacji i kariery dla licealistów XXIV Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Warszawie. Spotkanie odbyło się w ramach jednej z wielu inicjatyw organizowanych przez Koalicję Prezesi-wolontariusze, do której należy nasz Prezes.

Prognozowanie wzrostów wynagrodzeń na rok 2016 – perspektywa europejska

Końcowe miesiące roku typowo są dla większości menedżerów czasem planowania budżetów na kolejny rok finansowy.

Konferencja Outplacement i Coaching Kariery

Wspólnie z kancelarią DENTONS zapraszamy do udziału w międzynarodowym spotkaniu liderów HR, organizowanym w Warszawie 20 stycznia 2016 r. Motywem przewodnim będzie outplacement i coaching, jako odpowiedź na zmiany w organizacji. Omówimy jak pozycjonowany jest outplacement w wybranych krajach europejskich, […]

Rekrutacja Młodych Talentów

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, podczas którego zaprezentujemy w jaki sposób stosować narzędzia oceny kompetencji, by skutecznie rekrutować młode talenty i budować pozytywny wizerunek firmy. Omówimy również wyniki badania Motywacje Młodych, zrealizowanego przez BIGRAM w tym roku oraz praktyki wielu wiodących polskich firm, które z sukcesami pozyskują najzdolniejszych reprezentantów pokolenia Y.

Nowa spółka w grupie BIGRAM

Z radością i dumą informujemy, ze z dniem 1 września 2015 w ramach Grupy BIGRAM rozpocznie swoją działalność nowa wyspecjalizowana spółka: IDEA! Human Capital  /http://www.idea-hc.pl/ Jest to wspólne przedsięwzięcie BIGRAM SA- jednego z liderów rynku doradztwa personalnego w Polsce oraz […]

Wybrani studenci

Enactus to międzynarodowy program działający obecnie w 36 krajach, skupiając ponad 70 tysięcy studentów z blisko 1700 uczelni. Jest to inicjatywa łącząca liderów biznesu, pracowników akademickich i studentów. (Więcej na www.enactus.org) BIGRAM jest partnerem i reprezentantem Enactus w Polsce od końca 2009 roku.

LinkedId