bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

Wywiad kompetencyjny w procesie rekrutacji – szkolenie otwarte

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu z wywiadu kompetencyjnego, które odbędzie się 27 i 28 czerwca 2016 r w naszej warszawskiej siedzibie. Szkolenie poprowadzą  konsultanci BIGRAM.

GMC Poland wspiera inicjatywy HRM Institute

Czy działania employer brandingowe mają sens? Employer branding to dziedzina, o której mówi się coraz więcej. Jakie są zyski z posiadania strategii employer brandingowej? Czy posiadanie silnej marki pracodawcy niesie za sobą korzyści? Czy wpływa na obniżenie kosztów rekrutacji i [...]

BIGRAM wspiera współpracę funduszu AVALLON z aktywnymi menedżerami

Menedżerów zainteresowanych obszarem zmian własnościowych zapraszamy 9 maja na VII Konferencję AVALLON- „Dla menedżera i właściciela”-praktyczne aspekty współpracy z funduszem private equity, doradcami i bankami przy realizacji transakcji wykupu.

Wyższe wynagrodzenie najbardziej motywujące dla menedżerów

Motywacje finansowe mają największe przełożenie na satysfakcję menedżerów z miejsca pracy – tak wynika z badania Motywacje Menedżerów 2016, przeprowadzonego po raz drugi przez BIGRAM, IDEA! Human Capital i Legg Mason.

Prezesi na Enactus Future Leaders 2016

Prezesi i dyrektorzy dołączyli do mentorów studentów działających w organizacji Enactus. W czasie warsztatów Enactus Future Leaders, 1 kwietnia 2016 r. w Łodzi, doradzali zespołom studenckim, w jakim kierunku powinni rozwijać swoje projekty.

BIGRAM patronuje

Miło nam poinformować, że BIGRAM objął swoim patronatem książki wydawnictwa MT Biznes: „Decyduj! Jak podejmować lepsze decyzje w życiu i pracy ” autorstwa Chipa Heatha, Dana Heatha oraz „Świadome życie. Nadaj życiu głębszy sens” autorstwa Johna C. Maxwella.

Znamy zwycięzców GMC Poland 2015!

Po niezwykle wyrównanej i zaciętej walce w finałowych rozgrywkach, zwycięzcą konkursu GMC Poland 2015, którego organizatorem w Polsce jest BIGRAM, został zespół PGE Przyszłość reprezentujący Grupę Kapitałową PGE!

Zarządzanie różnorodnością

O motywacjach młodych i menedżerów w życiu zawodowym rozmawiali paneliści podczas debaty 10 marca 2016 r. na Sali Notowań GPW. Debata została zorganizowana w ramach uroczystości finałowych konkursu Global Management Challenge Poland, którego organizatorem jest BIGRAM.

Outplacement w opinii przedstawicieli HR – wyniki ankiety

Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej to najważniejszy element programu outplacementu, który optymalnie odpowiadałby potrzebom osób zwalnianych. Tak uznało aż 86% przedstawicieli HR, którzy wzięli udział w badaniu na temat zastosowania outplacementu. Badanie zostało przeprowadzone w styczniu 2016 r.

Debata „Motywacje Menedżerów vs. Motywacje Młodych”

10 marca na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się debata „Motywacje Menedżerów vs. Motywacje Młodych”. Zaproszeni eksperci porównają motywacje i oczekiwania pokoleń.

Sprawdzamy Motywacje Menedżerów 2016!

Trwa ogólnopolskie badanie, którego celem jest poznanie motywacji menedżerów do zmian zawodowych. Czy motywuje ich wyższa pensja, premie uznaniowe i benefity, chęć rozwoju, a może zła atmosfera w pracy? 

Europejskie spojrzenie na outplacement

We Francji outplacement jest nierozerwalnie związany z employer brandingiem, a aż 10 do 12 miesięcy potrzebują niemieccy menedżerowie, aby znaleźć nową pracę.

LinkedId