bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

„Twarze polskiego biznesu” – nowy patronat BIGRAM

BIGRAM został patronem książki „Twarze polskiego biznesu. Rozmowy na kawie” wydawnictwa MT Biznes. Poniżej kilka informacji na temat książki, zachęcamy do zapoznania się z opisem książki i listą rozmówców – jest naprawdę imponująca.

Uniwersytet Łódzki reprezentantem Polski na Enactus World Cup w Toronto!

6 czerwca 2016 r. w Kinotece BIGRAM zorgranizował konkurs Enactus Poland 2016. Zwycięzcą został zespół Enactus Uniwersytet Łódzki, który swoim projektem SweetHelp zdobył uznanie 120 Jurorów, prezesów, członków zarządu, przedstawicieli wyższej kadry menedżerskiej. Wygrywając konkurs zyskali prawo do reprezentowania Polski […]

Prezesi wybiorą najlepsze projekty CSR-owe w Polsce

Wsparcie studentów zza wschodniej granicy w aklimatyzacji na polskich uczelniach, samoobrona kobiet czy rewitalizacja Kamionka, zapomnianej części warszawskiej Pragi, to tylko niektóre z projektów, które 6 czerwca na ogólnopolskim konkursie Enactus Poland będzie oceniało ponad 120 prezesów i członków zarządu […]

Wywiad kompetencyjny w procesie rekrutacji – szkolenie otwarte

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu z wywiadu kompetencyjnego, które odbędzie się 27 i 28 czerwca 2016 r w naszej warszawskiej siedzibie. Szkolenie poprowadzą  konsultanci BIGRAM.

GMC Poland wspiera inicjatywy HRM Institute

Czy działania employer brandingowe mają sens? Employer branding to dziedzina, o której mówi się coraz więcej. Jakie są zyski z posiadania strategii employer brandingowej? Czy posiadanie silnej marki pracodawcy niesie za sobą korzyści? Czy wpływa na obniżenie kosztów rekrutacji i [...]

BIGRAM wspiera współpracę funduszu AVALLON z aktywnymi menedżerami

Menedżerów zainteresowanych obszarem zmian własnościowych zapraszamy 9 maja na VII Konferencję AVALLON- „Dla menedżera i właściciela”-praktyczne aspekty współpracy z funduszem private equity, doradcami i bankami przy realizacji transakcji wykupu.

Wyższe wynagrodzenie najbardziej motywujące dla menedżerów

Motywacje finansowe mają największe przełożenie na satysfakcję menedżerów z miejsca pracy – tak wynika z badania Motywacje Menedżerów 2016, przeprowadzonego po raz drugi przez BIGRAM, IDEA! Human Capital i Legg Mason.

Prezesi na Enactus Future Leaders 2016

Prezesi i dyrektorzy dołączyli do mentorów studentów działających w organizacji Enactus. W czasie warsztatów Enactus Future Leaders, 1 kwietnia 2016 r. w Łodzi, doradzali zespołom studenckim, w jakim kierunku powinni rozwijać swoje projekty.

BIGRAM patronuje

Miło nam poinformować, że BIGRAM objął swoim patronatem książki wydawnictwa MT Biznes: „Decyduj! Jak podejmować lepsze decyzje w życiu i pracy ” autorstwa Chipa Heatha, Dana Heatha oraz „Świadome życie. Nadaj życiu głębszy sens” autorstwa Johna C. Maxwella.

Znamy zwycięzców GMC Poland 2015!

Po niezwykle wyrównanej i zaciętej walce w finałowych rozgrywkach, zwycięzcą konkursu GMC Poland 2015, którego organizatorem w Polsce jest BIGRAM, został zespół PGE Przyszłość reprezentujący Grupę Kapitałową PGE!

Zarządzanie różnorodnością

O motywacjach młodych i menedżerów w życiu zawodowym rozmawiali paneliści podczas debaty 10 marca 2016 r. na Sali Notowań GPW. Debata została zorganizowana w ramach uroczystości finałowych konkursu Global Management Challenge Poland, którego organizatorem jest BIGRAM.

Outplacement w opinii przedstawicieli HR – wyniki ankiety

Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej to najważniejszy element programu outplacementu, który optymalnie odpowiadałby potrzebom osób zwalnianych. Tak uznało aż 86% przedstawicieli HR, którzy wzięli udział w badaniu na temat zastosowania outplacementu. Badanie zostało przeprowadzone w styczniu 2016 r.

LinkedId